Lisans Bitirme Tezi ve Proje Ödevi Yazımı

BİTİRME TEZİ, ÖDEVLERİ VE LİSANS ÖDEVLERİ HİZMETLERİMİZ

Dört yıllık bir üniversitede ilk kez tez hazırlama sürecine dahil olan öğrenciler, tezi nasıl hazırlayacakları konusunda endişeye kapılmakta ve stres yaşamaktadır. Bazı öğrencilerin bu süreçte psikoljik açıdan yıprandığı ve uzman desteğine ihtiyaç duydukları görülmektedir. Bu kapsamda lisans bitirme tezi ve proje yazımı için işletmemiz profesyonel kadrosu ile öğrencilerin imdadına yetişmektedir. Bu sıkıntılı süreçten siz değerli öğrencilerin hasar almadan kurtulmasını sağlamakta ve dersleriniz ile kendinize daha fazla vakit ayırmanıza yardımcı olmaktayız. Bunun için ivedilikle bizimle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Lisans bitirme tezi ve proje yazımı konusunda sıkıntıya düşen öğrenciler, tezi nasıl yazmaları gerektiği konusunda tereddüt yaşamaktadırlar. İşletmemiz bu konuda öğrencilere rehberlik hizmeti sağlamakta ve hazırlayacakları tezler ile projeler kapsamında öğrencilere destek vermektedir. Böylelikle siz değerli öğrencilerin lisans bitirme tezi ve proje ödevi yazma gibi bir sıkıntısı kalmamaktadır.

Lisans bitirme tezi ve projeleri; Üniversitelerin son sınıflarında öğrencilerden talep edilen, pek çok bölümde ciddi bir Not Değerine sahip olan bir çalışmalardır. Bunların amacı, üniversiteyi bitirme aşamasına gelmiş olan öğrencilerden Akademik İçeriğe Sahip bir projenin alınmasıdır. Kimi bölümlerde elli-yüz sayfa değerinde projeler istenilmekteyken, kimi bölümlerde de Proje ismi altında Sosyal Sorumluluk Projesi, Bilgisayar Yazılımı, Elektronik Devre ve Belgesel istenebilir. Bu yüzden Lisans Bitirme Tezi veya Bitirme Projesi, üniversite hayatında sıklıkla öğrencilerin karşısına çıkmaktadır. Lisans bitirme tezleri ortalama 50-70 sayfa aralığından oluşmaktadır.Bazı ödevler ise bu sayfa sayılarının altında ya da üstünde olabilmektedir.

Lisans bitirme tezi ve projelerinin hazırlanması aşamasında öncelikle belirlenmiş olan konu üzerinden geniş bir literatür taraması yapılmalı ve tez ya da projenin temelleri sağlam atılmalıdır. Daha sonra belirlenmiş olan konunun üzerinden yapılan literatür taramasına paralel biçimde çalışmanın outline yani içindekiler kısmı oluşturulmalıdır. Taslağın onaylanmasının ardından tez ya da projenin yazımına geçilmeli ve çalışmanın tamamlanmasıyla tez ya da proje hocaya teslim edilmelidir. Çalışmaya ilişkin hoca tarafından olumsuz dönüşlerin yapılması durumunda gerekirse tekrardan bir taslak oluşturulmalı ve hoca tarafından istenilen revizeler zamanında hocaya teslim edilmelidir. Taslağın onaylanması aşamasından sonra yazılacak tez ya da projenin parçalar halinde hocaya teslim edilmesi, eksiklerin görülmesi ve diğer bölümlerde aynı eksiklerin yapılmaması açısından önemlidir. Yapılacak çalışmanın üniversitenin tez yazım formatına göre hazırlanması esastır. Bütün bu sürecin siz değerli öğrenciler açısından içinden çıkılamayacak bir süreç olması durumunda uzman kadromuzla sizlere bu hizmetleri vermekteyiz.

Hukuk, Sosyal Bilimler, İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme, Maliye, Eğitim bilimleri, Fen Bilimleri, Uluslararası İlişkiler ve bir çok farklı alanda siz değerli öğrencilerin lisans bitirme tezi ve projelerinizin yazımına destek oluyoruz. Bu noktada da GÜVENİLİR hizmet ve UYGUN FİYAT avantajlarımızdan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Söz konusu alanlarda sağladığımız hizmetler ve fiyatlar için detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.