S.S.S.

Tez yazdırmak istiyorum

Öncelikle üniversite öğrencilerine bitirme tezi yazımında hizmet vermekteyiz. Lisans, yüksek lisans, master öğrencileri bizi arayıp ücretli yazım desteği almak istediğini ifade eder. Konu bulma, literatür tarama, yazım kılavuzuna göre düzenleme çalışmaları için bizi arayıp tez yazdırmak istiyorum derler. Üniversite öğrencilerine sunduğumuz hizmetleri kısaca belirtmek istiyoruz.

Ücretli tez yazdırma desteği verilir

Üniversiteden lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim alan öğrenciler parayla tez yazım yaptırmak için bizi arar. Tez konusu belirleme ile başlayan tez yazdırma süreci, literatür taraması, yazım kılavuzuna göre düzenleme yapılması ve en son intihal raporu ile sona ermektedir. Öğrenci, jüride tezi savunana kadar kesintisiz garantili hizmetimiz devam etmektedir.

Ön Lisans tezi hazırlanır

Üniversite tez hazırlama merkezimiz, İki yıllık öğrencilere tez yazımında danışmanlık desteği verilir. Ön lisans tez konusu arayan öğrencilere ücretsiz hizmet vermekteyiz.  Ön lisans tezi nasıl yazılır, ön lisans örnek tezleri arayan öğrenciler bize yazabilir. Bunun yanında ön lisans tez fiyatları sayfa başı olarak 25 lira ile 35 lira arasında değişmektedir. Ön lisans tez örneklerine erişebilirsiniz.

Bitirme tezi hazırlama

Birçok öğrenci mezun olmak için bitirme tezinde destek için bizi aramaktadır. Lisans bitirme tezi nasıl hazırlanır, tez örnekleri için pdf ve word formatında yardımcı olmaktayız. Bitirme konularında ücretsiz olarak danışmanlık vermekteyiz.

Bitirme tezleri ortalama kaç sayfa oluyor

Bunun elbette tam olarak sayfa sayısı yok. Ortalama olarak 50 ile 100 sayfa arasında istenir. Bunu tez danışmanınız size iletecektir. Genelde bu soruyu soran öğrenciler, tez danışmanı ile fazla görüşmeyen kişiler olmakta. Eğer yazdığınız tezin danışman tarafından onaylanmasını istiyorsanız, tez danışmanınıza giderek lisans tezi için kaç sayfa yazmanız gerektiğini sormanız gerekir.

Lisans tezi yazımı yapıyoruz

Üniversitelerde eğitim alan öğrencilerin %70 lik dilimi lisans bölümlerinde öğrenim görmektedir. Bu oran ciddi sayıya karşılık gelmektedir. Tüm bölümlerde öğrenim gören lisans öğrencilerine kesintisiz garantili hizmet sunmaktayız. Yazım kurallarına uygun şekilde hazırladığımız tez çalışmalarını zamanında teslim etmekteyiz. Lisans tezi yazımında en önemli noktalardan biri kabul edilebilir intihal oranına göre yazmaktır. Ücretli tez yazdırma için geçme garantili hizmet vermekteyiz. Lisans tez örnekleri için bizden destek alabilirsiniz.

Yaptığımız çalışmaları teslim etmeden önce intihal raporu alıp teslim etmekteyiz. Bu yüzden öğrenciler sıfır risk almaktadır. Ayrıca, üniversitenizin tez yazım kılavuzuna uygun tez düzenlemesi yapıp teslim etmekteyiz.

Parayla tez yazdırma

Üniversite öğrencileri çok farklı nedenlerden dolayı tezini yazamamakta, yazmaya başlayanlar da devamını getirememektedir. Bu yüzden öğrenciler ücret karşılığı tez hazırlatma yolunu tercih eder. En güvenilir merkezleri aramaya başlar. Birçok öğrenci bizi geçme garantisi verdiğimizi için tercih eder. Siz de güvenerek bize parayla tezinizi yazdırabilirsiniz.

Tez yazdırma fiyatları kaç lira

Ücretli tez yazdırma isteyen lisans ve yüksek lisans öğrencileri parayla destek aldıklarında ne kadar ödeme yapacaklarını bilmek istemektedir. Bu yüzden ücretleri bize sorarlar. Detaylı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Yüksek lisans tez hazırlama fiyatları ne kadar

En çok talep aldığımız bir diğer alan yüksek lisans öğrencileridir. Tezli ve tezsiz olmak üzere, hem tezini yazdırmak hem de projesini hazırlatmak isteyen öğrencilere akademik hizmet vermekteyiz. Güvenilir Yüksek lisans tez yazan yerler nereleri diye soran öğrenciler, araştırma yaptıktan sonra bizi seçmektedir. Yüksek lisans tez hazırlama fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek lisans tezi nasıl hazırlanır

Öğrencilerimizden gelen sorulardan biri de yüksek lisans tezimi nasıl yazabilirim sorusudur. Kabul edilebilir bir akademik çalışma yazmanın olmazsa olmaz şartları vardır. Öncelikle tez konusu iyi belirlenmelidir. Literatür taramasının iyi yapılması ve kaynakların detaylı taranması gerekir. Tezde ayrıca analiz isteniyorsa, tez konusunun analiz yapılmaya uygun seçilmesi gerekir. Yazım aşamasında yüksek alıntı ile karşılaşmak istemiyorsanız, kendi cümleleriniz ile yazın. Dipnot ve kaynakçada alıntıları iyi gösterin. Yoksa intihal yaparsınız.

Yüksek lisans tez yazdırma ücretleri ne kadar

Üniversite tez hazırlama sitesi, Ücretleri sayfa başı olarak vermektedir. Sayfa olarak ücret vermemizin nedeni, öğrencilerden istenen sayfanın standart olmamasıdır. Tez danışmanı bazen 40 sayfa isteyebilir. Kimi zaman da danışman hoca 120 sayfa yüksek lisans tezi isteyebilir. Sayfa başı olarak tez ücretleri 35 ile 75 Türk Lirası arasında değişim göstermektedir. Tez hazırlama fiyatları ile ilgili ücret teklifini almak için bizi arayın.

Yüksek lisans tezi kaç sayfa olmalı

Ortalama sayfa sayısı vermek gerekirse 80 – 100 sayfa arası istenir. Bazen tez danışmanları sadece teorik isterken bazıları da istatistik analiz ister. En çok tercih edilen istatistik, spss analizidir. Lisansüstü tezlerde kaç sayfa yazılacağını danışman hocanıza sormanız lazım. 

Yüksek lisans tez hazırlama merkezleri nelerdir

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve diğer illerde yazım merkezleri bulunmaktadır. Danışmanlığımız tüm bu iller yanında Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Mail, telefon, whatsapp ve sitemizdeki canlı konuşma penceresinden bize ulaşabilirsiniz. Tez merkezleri içinde seçim yaparken dikkatli olmanız gerekir. Bunun ile ilgili bir yazıyı ilerleyen zamanlarda sizinle paylaşmak isterim.